TRAMBOLİN İMALATI

Tunapel Kids trambolin imalatı konusunda Türkiye'nin lider firmasıdır. Trambolin bir dış mekan ürünü olması sebebiyle dayanıklı hammaddelerle üretilmesi zorunlu bir üründür. Güneş ve yağmur yıpranmayı 2-3 kat hızlandırmaktadır. Trambolin imalatı için kullandığımız file, branda, trambolin bezi gibi ürünler yıllarca dayanabilecek kalitededir.

 

Tasarımı sayesinde kolay kurulur ve kolayca sökülüp kaldırılabilir. Müşterilerinizin konforu için üst kısmı güneşlikli olarak üretilebilmektedir.

 

Profesyonel kullanım için juniour ve olimpik trambolin modellerimiz renk ve ölçü olarak tamamen kişiselleştirilebilir. Dilediğiniz renk ve ölçüde üretim yapılabilmektir. Dış mekan kullanımı için çok dayanıklı ve eğlencelidir.

 

Trambolin modellerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

 

Juniour trambolin modellerimiz standart ölçülerde üretilmekte ve stoktan hızlı bir şekilde sevkedilmektedir. Olimpik trambolin modellerimiz ise sipariş bazlı üretilmektedir.

 

Trambolin karlı bir yatırımdır. Kendi yatırımını hızlı bir şekilde amorti eder. İşletmesi çok kolay olup 10 lu bir trambolini bile tek kişiyle işletebilirsiniz. Bakım gerektirmez sadece temizlik gerektirir.

 

Sağlık açısından trambolin kullanımı tavsiye edilen aktivitedir. Trambolin zayıflamak isteyenler için eğlenceli bir zayıflama aktivitesidir. Kontrollü kullandırıldığı taktirde yaş sınırlaması yoktur. 4 yaşindaki bir çocuk da 70 yaşındaki bir dede de güven içinde kullanabilir.

 

Ürün içinde kullanılan tüm hammaddeler güvenlik ve sağlık standartlarına uygun hammaddelerden seçilir. Sadece güvenlik ve sağlık değil aynı zamanda sağlamlık kriterlerini de sağlar. Sonuçta kolay kolay eskimeyen, sağlık için herhangi bir zararlı madde içermeyen ve güvenlik açısından standartlara uygun bir trambolin imalatı gerçekleştirilir.

 

Tüm ürünlerimiz 2 yıl süre ile firmamızın garantisi altındadır.

  • Facebook
  • YouTube

Factory

 Cihadiye Mh.  83. Sk 19/1 Aksu - Antalya/Turkey 

 T:+90 242 462 16 00

© 2009 TUNAPEL is a registrated trademark

 

 

 

 

 

Indoor playground manufacturer. Soft Play Equipment, Soft Play Supplier,  Soft Play Manufacturer, Indoor Playground Equipment, Indoor Playground Supplier, Indoor Play Equipment, Ball pool, indoor softplay, outdoor softplay, indoor playground, outdoor playground, challenge game manufacturer, challenge game supplier, trampolines, trampoline manufacturer,  trampoline park manufactrer, adventure park manufacturer, customised electronic games, playground equipment manufacturer. Ball pool manufacture, soft play manufacturer company, softplay equipment manufacturer, softplay equipment, challange activities, soft play equipment, kids cushion, nursery cushion, preschool cushion, kindergarten cushion, playground flooring, kids flooring, nursery flooring, preschool flooring, kindergarten flooring, Preschool SuppliesSoft toys, foam toys, sponge toys, soft play structure, child palyground equipment, playhouse, play house, challange games, club house, clubhouse, foam blocks, large foam blocks, Top Havuzu Fiyatları, Top Havuzu Fiyatı, Top Havuzu Fiyat Top Havuzu, Top havuzu imalatı, Trambolin imalatı, Soft Play İmalatı, electronic entegrated challenge games