TOP HAVUZU

Tunapel Kids güvenlik ve kalite standartlarına uygun top havuzu sistemleri üretmektedir. Modüler sistem olarak üretilen top havuzu sistemlerimiz tüm Türkiye'ye sevkedilmektedir. Küçük sistemlerimizin montajı çok basit olup müşterilerimiz tarafından kolayca yapılabilmektedir. Bu özelliği sayesinde montaj masrafı düşüktür. Anlaşmalı kargo firmalarımızla yurdumuzun her köşesine uygun kargo maliyetleriyle sevkedilebilmektedir.

 

Klasik sistem top havuzları her zaman için eğlencelidir. Ekonomik fiyatları ve sağlamlığıyla hala popülerliğini korumaktadır.

 

Özellikle restaurant, kafe ve çay bahçesi gibi alanlarda genellikle küçük top havuzu sistemleri tercih edilmektedir. Yeriniz ne kadar kısıtlı olursa olsun size uygun küçük bir oyun alanı oluşturulabilir. Bütçe ve alan kriterlerinize en uygun modelleri Tunapel Kids sayfalarında bulabilirsiniz.

 

Alanınıza uygun ölçülerde özel olarak projelendirilip üretilmektedir.

 

Ücretsiz keşif ve özel projelendirme hizmetimiz için bizleri arayabilirsiniz. Ya da aşağıdaki standart top havuzu projelerimizden birini seçebilirsiniz.

KÜÇÜK SİSTEMLER

Tüm ürünlerimiz 2 yıl süre ile imalat hatalarına karşı garantimiz altında olup yıllarca eskimeyecek sağlamlıktadır. Kullanılan tüm hammaddeler sağlık ve güvenlik standartlarına uygundur. Tunapel Kids ürünleri 20'nin üzerinde dünya ülkesinde çocuklara eğlence ve güvenliği bir arada sunmaktadır. 

Büyük soft play ürünler özel projelendirme ile üretilmekte olup müşterilerimizin beklentilerine uygun temalar kullanılarak dizayn edilir. Montaj ekibimiz dünyanın her köşesinde montaj yapabilecek tecrübe ve bilgiye sahiptir.

 

Ücretsiz Tasarım

Öncelikle sahanızın ölçüleri alınır ve sizin beklentilerinizle birleştirilerek 3 boyutlu bir tasarım planlanır ve bu üç boyutlu tasarımın tahmini maliyeti size bildirilir. Benzer hazır birtasarım ile yaklaşık beklentileriniz saptanır.  Proje için ayırdığınız bütçeye göre özel ayarlamalarla uygun fiyat ve tasarım saptanır ve sizin onayınızla size özel projelendirme aşamasına geçilir.

 

 

Size Özel Projelendirme

Sizin beklentilerinize uygun olarak 3 boyutlu modelleme aşamasına geçilir. Bilgisayar ortamında 3D Max ve benzeri tasarım programları ile oluşturulan çizimlerden değişik kamera açılarıyla ekran görüntüleri (renderlar) oluşturulur ve sizlerin beğenisine sunulur. Alınan son tavsiyeler ve talepler doğrultusunda değişiklikler ve düzeltmeler yapılarak projenin nihai hali oluşturulur. Tamamlanmasıyla üretim ve kurulum aşamaları başlatılır.

 

 

Türkiye'nin Her Köşesine Ücretsiz Montaj

İmalat süreci uluslar arası güvenlik, kalite ve sağlık standartlarına uygun olarak gerçekleştirilir. Kullanılan tüm ham madde ve ara hammaddeler AB normlarına uygun malzemeler arasından seçilir. Hammadde sertifikalarımız AB sınırlarına ihracat yapmaya yetecek kadar güvenlidir. Ve en son olarak sahanıza montajı yapılarak siz müşterilerimize teslim edilir.

Tüm top havuzu sistemlerimiz 2 yıl süreyle imalat hatalarına karşı firmamızın garantisi altındadır.

  • Facebook
  • YouTube

Factory

 Cihadiye Mh.  83. Sk 19/1 Aksu - Antalya/Turkey 

 T:+90 242 462 16 00

© 2009 TUNAPEL is a registrated trademark

 

 

 

 

 

Indoor playground manufacturer. Soft Play Equipment, Soft Play Supplier,  Soft Play Manufacturer, Indoor Playground Equipment, Indoor Playground Supplier, Indoor Play Equipment, Ball pool, indoor softplay, outdoor softplay, indoor playground, outdoor playground, challenge game manufacturer, challenge game supplier, trampolines, trampoline manufacturer,  trampoline park manufactrer, adventure park manufacturer, customised electronic games, playground equipment manufacturer. Ball pool manufacture, soft play manufacturer company, softplay equipment manufacturer, softplay equipment, challange activities, soft play equipment, kids cushion, nursery cushion, preschool cushion, kindergarten cushion, playground flooring, kids flooring, nursery flooring, preschool flooring, kindergarten flooring, Preschool SuppliesSoft toys, foam toys, sponge toys, soft play structure, child palyground equipment, playhouse, play house, challange games, club house, clubhouse, foam blocks, large foam blocks, Top Havuzu Fiyatları, Top Havuzu Fiyatı, Top Havuzu Fiyat Top Havuzu, Top havuzu imalatı, Trambolin imalatı, Soft Play İmalatı, electronic entegrated challenge games