SOFT PLAY İMALATI

Tunapel Kids soft play imalatı konusunda Türkiye'de lider firmadır. Kaliteli ve sağlıklı hammaddeleri kullanarak güvenilir soft play ürünler üretir.

 

Konseptinize uygun tasarımlarımız minik ziyaretçilerinizi bambaşka dünyalara taşıyor. Okyanusta yüzen bir gemi, ya da yenilmez bir savaşçının erişilmez şatosu hepsi ama hepsi çocuklara eşsiz bir eğlence sunmak için. Sahanızın ölçülerine göre istediğiniz konseptte tasarımlar için bizleri arayabilirsiniz. 


 

Üretim Videomuz

Çalışmamız öncelikle alnınızın ölçülerinin alınması ve sizin beklentilerinizin tespit edilmesiyle başlar. Genç ve dinamik tasarım ekibimiz sizin beklentilerinize uygun olarak alanınıza tam sığabilecek bir 3 boyutlu proje üretir. Bu amaç için 3 boyutlu tasarım programları kullanılır. Tasarım ekibimiz en işlevsel programları kullanarak gerçeğiyle birebir uyuşacak bir tasarımı 3 boyutlu modelleme tekniğiyle oluşturur. Değişik açılardan detaylar görülecek şekilde render alır. Çinli imalatcılar render alırken kısıtlı açılardan render almakta böylece boş alanları görmenizi engellemektedirler. Bizim projelerimiz tüm detayları gösterecek şekilde müşterimize sunulur.

 

Proje fiyatla birlikte müşteri onayına sunulur. İçerikte müşterimizin değişiklik istekleri gerçekleştirilir ve projeye son hali verilir. Fiyatta anlaşılması halinde proje imalat birimine iletilir. Görsel tasarım imalat projesine dönüştürülür. Soft play imalatı bu projeye göre gerçekleştirilir. Sevkıyattan önce test kurulumu yapılarak montajda yaşanabilecek sorunlar saptanır. Güvenlik kontrolleri yapılır ve sevkedilir.

 

Sevkıyatı yapılan ürün konusunun uzmanı montaj ekibimiz tarafından müşterimizin sahasına kurulur. Kurulum esnasında güvenlik standartlarına sıkı bir şekilde uyulur. Montajı tamamlanan ürünlerimiz fotograflanarak müşterimize teslim edilir.

 

Üretimi yapılan tüm ürünlerimiz 2 yıl süreyle firmamızın garantisi altındadır.

 

Firmamız sadece soft play imalatı değil, aynı zamanda elektrikli hareketli oyuncak ve trambolin imalatı da yapmaktadır. Detaylı bilgi almak için bizlere mail ya da telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.

 

  • Facebook
  • YouTube

Factory

 Cihadiye Mh.  83. Sk 19/1 Aksu - Antalya/Turkey 

 T:+90 242 462 16 00

© 2009 TUNAPEL is a registrated trademark

 

 

 

 

 

Indoor playground manufacturer. Soft Play Equipment, Soft Play Supplier,  Soft Play Manufacturer, Indoor Playground Equipment, Indoor Playground Supplier, Indoor Play Equipment, Ball pool, indoor softplay, outdoor softplay, indoor playground, outdoor playground, challenge game manufacturer, challenge game supplier, trampolines, trampoline manufacturer,  trampoline park manufactrer, adventure park manufacturer, customised electronic games, playground equipment manufacturer. Ball pool manufacture, soft play manufacturer company, softplay equipment manufacturer, softplay equipment, challange activities, soft play equipment, kids cushion, nursery cushion, preschool cushion, kindergarten cushion, playground flooring, kids flooring, nursery flooring, preschool flooring, kindergarten flooring, Preschool SuppliesSoft toys, foam toys, sponge toys, soft play structure, child palyground equipment, playhouse, play house, challange games, club house, clubhouse, foam blocks, large foam blocks, Top Havuzu Fiyatları, Top Havuzu Fiyatı, Top Havuzu Fiyat Top Havuzu, Top havuzu imalatı, Trambolin imalatı, Soft Play İmalatı, electronic entegrated challenge games