• Tunapel Kids

Top Havuzu Fiyatları

Top havuzu fiyatları konusu müşterilerimizin bize sıkça yönelttiği bir sorudur. Yatırımcı olarak yapılacak yatırımın maliyetini öğrenmek önemlidir. Buna göre bir bütçeyi hazır etmek için bu maliyeti bilmek önemlidir.

Top havuzu fiyatları tasarıma göre hesaplanmaktadır. Örneğin 12m2 lik bir alanı dev bir polyester kaydırak kullanarak 20-25 bin tl maliyetle doldurabilirken, aynı alanı 4-5 trambolin kullanarak 10-12 bin lira gibi bir rakamla doldurabilirsiniz. Yani tasarımda kullanılan ekipmanlar m2 maliyetlerini ciddi oranda etkilemektedir.

İmalatlarımızda çocukların görsel algılamasında cazibe yaratmak için görsel temalar kullanmaktayız. Bu temalar ciddi işçilik gerektiren maliyetli ürünlerdir. Kullanılan tema top havuzu fiyatları için diğer bir belirleyici faktördür. Düz temasız bir ürünle temalı bir ürünün maliyetleri %30'a kadar daha artabilmektedir.

Ayrıca tavan yüksekliğine bağlı olarak oyun alanını 2 ya da 3 katlı ve hatta 4 katlı yapabilmekteyiz. Artan kat sayısıyla birlikte top havuzu fiyatları da doğal olarak artmaktadır. 3 katlı bir ürün 2 katlı ürüne göre %40-50 daha yüksek fiyata malolmaktadır.

Özetle müşterilerimize alanları için projelendirme yapmadan bir fiyatlandırma sunmak pek mümkün olmamaktadır. Ancak yaklaşık bir bütçe belirlemeleri için alan ölçüleri ve özellikleri ulaştırılırsa benzer bir proje ve o projeye ait bir fiyat sunabilmekteyiz

Top havuzu fiyatları

29 views0 comments