• Tunapel Kids

Top Havuzu Fiyatları

Top havuzu fiyatları konusu müşterilerimizin bize sıkça yönelttiği bir sorudur. Yatırımcı olarak yapılacak yatırımın maliyetini öğrenmek önemlidir. Buna göre bir bütçeyi hazır etmek için bu maliyeti bilmek önemlidir.

Top havuzu fiyatları tasarıma göre hesaplanmaktadır. Örneğin 12m2 lik bir alanı dev bir polyester kaydırak kullanarak 20-25 bin tl maliyetle doldurabilirken, aynı alanı 4-5 trambolin kullanarak 10-12 bin lira gibi bir rakamla doldurabilirsiniz. Yani tasarımda kullanılan ekipmanlar m2 maliyetlerini ciddi oranda etkilemektedir.

İmalatlarımızda çocukların görsel algılamasında cazibe yaratmak için görsel temalar kullanmaktayız. Bu temalar ciddi işçilik gerektiren maliyetli ürünlerdir. Kullanılan tema top havuzu fiyatları için diğer bir belirleyici faktördür. Düz temasız bir ürünle temalı bir ürünün maliyetleri %30'a kadar daha artabilmektedir.

Ayrıca tavan yüksekliğine bağlı olarak oyun alanını 2 ya da 3 katlı ve hatta 4 katlı yapabilmekteyiz. Artan kat sayısıyla birlikte top havuzu fiyatları da doğal olarak artmaktadır. 3 katlı bir ürün 2 katlı ürüne göre %40-50 daha yüksek fiyata malolmaktadır.

Özetle müşterilerimize alanları için projelendirme yapmadan bir fiyatlandırma sunmak pek mümkün olmamaktadır. Ancak yaklaşık bir bütçe belirlemeleri için alan ölçüleri ve özellikleri ulaştırılırsa benzer bir proje ve o projeye ait bir fiyat sunabilmekteyiz

  • Facebook
  • YouTube

Factory

 Cihadiye Mh.  83. Sk 19/1 Aksu - Antalya/Turkey 

 T:+90 242 462 16 00

© 2009 TUNAPEL is a registrated trademark

 

 

 

 

 

Indoor playground manufacturer. Soft Play Equipment, Soft Play Supplier,  Soft Play Manufacturer, Indoor Playground Equipment, Indoor Playground Supplier, Indoor Play Equipment, Ball pool, indoor softplay, outdoor softplay, indoor playground, outdoor playground, challenge game manufacturer, challenge game supplier, trampolines, trampoline manufacturer,  trampoline park manufactrer, adventure park manufacturer, customised electronic games, playground equipment manufacturer. Ball pool manufacture, soft play manufacturer company, softplay equipment manufacturer, softplay equipment, challange activities, soft play equipment, kids cushion, nursery cushion, preschool cushion, kindergarten cushion, playground flooring, kids flooring, nursery flooring, preschool flooring, kindergarten flooring, Preschool SuppliesSoft toys, foam toys, sponge toys, soft play structure, child palyground equipment, playhouse, play house, challange games, club house, clubhouse, foam blocks, large foam blocks, Top Havuzu Fiyatları, Top Havuzu Fiyatı, Top Havuzu Fiyat Top Havuzu, Top havuzu imalatı, Trambolin imalatı, Soft Play İmalatı, electronic entegrated challenge games